Czym jest administracja serwerami?

Administracja serwerami to zbiór czynności mających na celu zapewnienie sprawnego i bezpiecznego działania Twojego środowiska serwerowego.
Dedykowany Administrator zadba o nieprzerwane działanie Twoich usług oraz w razie nieprzewidzianych zdarzeń zareaguje i usunie problem.

Zadbamy o:

Zaprojektowanie infrastruktury

Instalację i aktualizację oprogramowania

Kontrolę dostępu

Opiekę nad kopiami zapasowymi

Monitoring serwera

Stan zabezpieczenia serwera

Szybką reakcję na powstałe problemy

Automatyzację działań

Po co Ci administrator serwera?

Zatrudnienie wewnętrznego administratora może być dla niektórych firm zbyt dużym wydatkiem. Z drugiej strony, osoba, która opiekuje się serwerami i reaguje na problemy z nimi związane jest w dzisiejszych czasach koniecznością. Bez specjalisty w tym obszarze, trudno jest mieć pewność, że twoja infrastruktura jest bezpieczna i działa prawidłowo.

Przestój może być katastrofą dla Twojego biznesu. Nawet kilka minut przerwy w działaniu Twojego serwera może kosztować Cię utratę klientów.

Główne korzyści płynące z usług administracji serwerami to:

  • Doświadczenie – posiadamy szerokie grono klientów, którzy używają serwerów zbudowanych w różnych technologiach. Zrozumienie problemów, z którymi się borykają, pomaga nam znaleźć i zaoferować rozwiązania technologiczne, z których mogą skorzystać inni.

  • Dostępność – jako eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa IT, rozumiemy Twoje potrzeby. Zespół OneITS zareaguje na każdą awarię, niezależnie od dnia i godziny jej wystąpienia. Zadbamy o to aby Twój biznes zawsze działał.

  • Specjalizacja – stworzyliśmy szeroki zakres szkoleń, aby pomóc naszym administratorom być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie IT. Dzięki temu masz gwarancję, że rozwiążemy każdy problem, jaki napotkasz z Twoim serwerem.

  • Oszczędność – koszt wynajęcia zespołu administratorów jest znacznie niższy niż koszt zatrudnienia na stałe specjalisty.

Warto przeczytać!

Szukasz zaufanego partnera?
Zadzwoń lub napisz do nas.