Outsourcing IT

Usługi outsourcingu informatycznego to prosta i skuteczna forma organizacji zewnętrznego działu IT, prowadząca do uproszczenia organizacji i redukcji kosztów. Zyskaj czas dla Twoich klientów i skoncentruj się na kluczowych obszarach swojej działalności.

Zobacz więcej

Usługi IT dla Firm

Współpraca z największymi dostawcami i dystrybutorami sprzętu pozwala nam zapewnić państwu najniższe ceny. Dostarczamy rozwiązania serwerowe, macierzowe wiodących producentów sprzętu klasy Enterprise. Nie zamykamy się jednak na dużych dostawców, dobierzemy sprzęt pod twoje oczekiwania i możliwości.

Zobacz więcej

Administracja serwerami

Usługi utrzymania informatycznego świadczymy klientom którzy chcą powierzyć administrację posiadanej infrastruktury lub oprogramowania wyspecjalizowanej kadrze naszych inżynierów, jak i również tym którzy potrzebują jednorazowej pomocy przy danym rozwiązaniu.

Zobacz więcej

Axence nVision

System Axence nVision to narzędzie, które dostarczy pełną informację o sieci w firmie.
Wykonaj dokładną inwentaryzację oprogramowania oraz sprzętu, monitoruj pracowników, chroń dane przed niepożądanym wyciekiem a także uzyskaj zdalny dostęp do komputerów użytkowników.
System Axence nVision to aż 6 modułów - skrojonych idealnie na potrzeby Twojej firmy!

Firma ONEITS należy do elitarnego grona srebrnych partnerów firmy Axence.

Zobacz więcej

Projektowanie i tworzenie stron www

Odpowiednio przygotowana strona internetowa to doskonały sposób na przyciągnięcie potencjalnych Klientów oraz budowę wizerunku w Sieci. Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę www zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Zobacz więcej

Nasi Partnerzy

  • OneITS - Partner Micorsoft
  • ONETITS - Partnerzy - Auditoria
  • ONETITS - Partnerzy - Axence