Aktualności

Nieprawidłowe działania infrastruktury IT – 4 sygnały ostrzegawcze.

Mimo że poziom infrastruktury informatycznej w danej firmie lub organizacji może się znacząco różnić w zależności od wielkości, ograniczeń budżetowych i innych czynników, administratorzy bez względu na wielkość jednostki powinni zawsze być uwrażliwieni na sygnały alarmowe świadczące o tym, że ich systemy informatyczne mogą wkrótce ulec uszkodzeniu.

Zobacz więcej >>

Poznajmy nową wersję Axence nVision® 13

22 grudnia 2021 roku światło dzienne ujrzała najnowsza wersja oprogramowania Axence nVision opatrzona numerem 13.

Sprawdźmy najważniejsze funkcje wprowadzone na potrzeby dyrektywy dotyczącej ochrony sygnalistów która weszła w życie 17 grudnia 2021 r.

Zobacz więcej >>
outsoarcing it

10 największych korzyści wynikających z Outsourcingu IT

Zastanawiasz się nad kompleksową usługą outsourcing IT? A może szukasz najlepszego rozwiązania, aby szybko zrealizować swój projekt? Zależy Ci na pełnym skupienie się na najważniejszych kwestiach funkcjonowania Twojego biznesu? Co powiesz na Outsourcing IT?

W tym artykule poznasz 10 najważniejszych powodów, dla których firmy na całym świecie wybierają ten model współpracy. Sprawdź je i upewnij się, czy jest to rozwiązanie również dla Ciebie.

Zobacz więcej >>

Wesołych Świąt!

Drodzy Klienci, Pracownicy oraz Przyjaciele, serdeczne życzenia spokojnych i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku.
Życzy Zespół ONEITS.

Usługi informatyczne – co warto wiedzieć?

Usługi informatyczne – co to jest i dlaczego są nam potrzebny? Wszyscy wiemy, że sukces i rozwój każdej firmy zależy od wielu czynników tj. jej jakości i efektywności, zdolności do wprowadzania innowacji i szybkiego znajdowania skutecznych rozwiązań problemów. I nic w tym dziwnego, bo im efektywniej pracuje każdy dział w firmie, tym lepiej radzi sobie biznes. Dlatego też istnieje pewna konieczność zatrudnienia specjalistów, którzy zapewnią właściwą kontrolę nad procesami informatycznymi. Jak jednak wybrać odpowiednią firmę outsourcingowe? Czym tak naprawdę jest outsourcing zewnętrzny? I czy w ogóle warto zlecać działania na zewnątrz? Na te oraz i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule. 

Zobacz więcej >>

Czym jest usługa Windows 365?

Windows 365 to twój komputer w chmurze.

Microsoft ogłosił nową usługę o nazwie Windows 365. W skrócie, pozwala ona na dostęp do Twojego komputera z dowolnego miejsca. Usługa jest już dostępna!

Zobacz więcej >>

Sprawdzamy nowe funkcje w systemie Windows 11! Czy warto czekać na premierę nowego systemu operacyjnego?

Premiera Windows 11 zbliża się wielkimi krokami. W czerwcu br. podczas wirtualnej prezentacji Microsoft zaprezentował światu „następną generację systemu Windows”. Podczas wirtualnego wydarzenia zostały ujawnione plany kilku dużych zmian w systemie operacyjnym Windows – w tym zmiana nazwy, która to nie zmieniała się od ponad sześciu lat! Co warte odnotowania, informacja o nowym oprogramowaniu pojawiła się tuż po wprowadzeniu przez Microsoft najnowszej wersji systemu Windows 10 (znanej również jako wersja 21H1). 

Zobacz więcej >>

Aktualizacja oprogramowania nVision. Sprawdź nowe funkcje.

Axence nVision 12.5 jest idealnym rozwiązaniem dla organizacji oraz firm, które chcą rozpocząć płynne przejście na bardziej elastyczny model pracy, ale jeszcze tego nie zrobiły. Wersja ta jest również dla tych, którzy chcą uczynić istniejący tradycyjny modele pracy jeszcze bardziej wydajnym.

Zobacz więcej >>