Czym jest Outsourcing IT?

Jest to usługa, w ramach której częściowo lub całkowicie przekazujesz nam działania z obszaru IT. Zajmiemy się wszystkimi Twoimi potrzebami w zakresie IT, abyś mógł dalej robić to, co robisz najlepiej.

Korzystanie z usług partnera IT gwarantuje, że technologia informatyczna Twojej firmy jest w dobrych rękach. Budujemy i utrzymujemy bezpieczną infrastrukturę, zajmujemy się regularną konserwacją, tworzeniem kopii zapasowych danych i aktualizacją sprzętu. Nasi eksperci IT są dostępni 24/7. Wybierz nas jako swojego partnera IT, a unikniesz informatycznego bólu głowy.

Outsourcing IT to dobry sposób na obniżenie kosztów!

Zlecenie usług informatycznych pozwala znacznie obniżyć koszty związane z obszarem IT. Samodzielne utrzymanie własnego działu jest czynnością nie tylko pracochłonną ale i również kapitałochłonną. Znalezienie specjalistów, zatrudnienie ich a następnie kontrola wykonanych zadań- spędza sen z powiek nie jednemu przedsiębiorcy.

Pozwól nam poznać Twoje oczekiwania. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci outsourcing IT dopasowany do potrzeb infrastruktury Twojej firmy, pełne lub częściowe wsparcie informatyczne i doradztwo techniczne.

Warto przeczytać!

Rozwiązania szyte na miarę!

Nasz elastyczny sposób współpracy, pozwala na dostosowanie się do potrzeb biznesowych naszych Klientów. Każde rozwiązanie przygotowane jest z myślą świadczenia usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.

Zapewniamy outsourcing w zakresie technicznego utrzymania systemów informatycznych, kompletną obsługę powdrożeniową oraz kompleksowy monitoring infrastruktury.

Audyt IT – wspólnie znajdźmy rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Pozwól przeprowadzić nam kompleksową analizę systemów informatycznych w Twojej firmie lub organizacji. Sprawdzimy czy obecne systemy skutecznie chronią dane, dostarcza odpowiednich informacji i działają zgodnie z wcześniej postawionymi przed nim zadaniami. Skupimy się również nad zagadnieniem użyteczności, jak i niezawodności zastosowanych rozwiązań informatycznych.

Audyt IT jest najbardziej skutecznym jak i szczegółowym przeglądem istniejących w firmie zasobów i systemów informatycznych. Proces ten obejmuje wszystkie aspekty działania IT, takie jak sprzęt komputerowy i serwerowy, oprogramowanie, aplikacje, procesy, bezpieczeństwo i ochronę danych.

Informacje po przeprowadzonym procesie pozwalają przeanalizować, w jakim stopniu firma korzysta z obecnych zasobów i ocenić, czy warto inwestować w nowe narzędzia.

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

● Zarządzanie sieciami komputerowymi

● Monitoring bezpieczeństwa infrastruktury IT

Backup i ochrona danych

● Administracja serwerami

● Bieżące usuwanie awarii

● Monitoring procesów informatycznych

● Wsparcie użytkownika

● Usługa doradztwa

● Obsługa systemów operacyjnych

● Planowanie inwestycji informatycznych

● Audyt informatyczny

● Szkolenie pracowników

● Proces integracji systemów IT

● Konsultacje z zakresu wykorzystywania najnowszych technologii IT

● Wsparcie przy wdrożeniu nowych systemów oraz procesów IT w firmie

Dlaczego warto wybrać usługę?

Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności – każdy może skorzystać z Outsourcingu IT. Przekazanie obsługi systemów informatycznych pozwala skoncentrować się na kluczowych kompetencjach firmy i umożliwia wykorzystanie sprawdzonego modelu outsourcingowego, wypracowanego przez nas we współpracy z naszymi Partnerami na przestrzeni wielu lat.

Nie tylko rozwiązujemy problemy i naprawiamy błędy systemowe. Aktywnie poszukujemy sposobów na jej usprawnienie, obniżając koszty jej eksploatacji.

Jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na informatyków i wolisz nie rozpraszać się rutynową pracą. Ty nadal będziesz mógł skupić się na swojej działalności, podczas gdy my zajmiemy się infrastrukturą techniczną.

Warto przeczytać!

Szukasz zaufanego partnera?
Zadzwoń lub napisz do nas.